Sportovní příměstský tábor odboru všestrannosti

Naše příměstské tábory jsou ve znamení zážitků a různorodých aktivit. Není tomu jinak ani letos. Lezli jsme po lezecké stěně na Vertikonu. Měli jsme celodenní pěší výlet do Malenovic. Lesní hřiště na stezce zdraví je opravdu parádní a děti se pořádně vyřádily. Měli jsme komentovanou prohlídku hradu v Malenovicích. Jeli jsme vlakem do Spytihněvi a projeli se lodí. Počasí nám přálo, takže jsme rádi, že nám vyšel minigolf a pak opláchnutí v rybníku, aby se děti v tom horku aspoň trochu osvěžily.  Předposlední den jsme spali na sokolovně, takže jsme se v podvečer vydali jsem na hřiště, večer se vrátili a společně hledali Dory, aby se nám dobře usínalo. Poslední den jsme dopoledne řádili na hřišti, odpoledne vyhodnotili soutěž v překážkové dráze, zahráli se pár her a byl čas se loučit.

Už se nemůžeme dočkat, co si na vás vymyslíme příští rok.
Tak za rok na značkách.