Krajský slet v Uherském Brodě 2024

Již zítra se můžete těšit na krajský slet v Uherském Brodě. Spojila se župa Komenského, župa Valašská, župa Hanácká a dokonce i jednota ze Slovenska, aby vám předvedli sletové skladby. Je to poslední ochutnávka sletových vystoupení, než to velké veselí v Praze vypukne. Naše mladší žactvo vám ukáže cestu kolem světa se skladbou Sokolhraní. Starší žactvo vám rozproudí krev se skladbou Fitness.

Ženy a seniorky budou na hity Jiřího Korna předvádět nejpočetnější skladbu Babí léto, a seniorská Věrná garda vzdá hold Karlu Gottovi se skladbou Jdi za štěstím.

Kromě naších skladeb se ale budete moct těšit i na to jak to dorostenky a ženy rozjedou s karimatkami ve skladbě Leporelo nebo na skladbu S tebou mě baví svět, do které se může zapojit celá rodina. Čeká nás toho hodně a my už se nemůže dočkat, až to všechno začne.