Celostátní soutěž přeborů ve sportovní všestrannosti 2024

1.-2.6. 2024 se konaly Přebory ČOS v Praze. Závody ve všestrannosti jsou jedna ze 4 základních soutěží Sokolů. Je to ale také jeden z těch velmi náročných víkendů, kdy musíte jako starší žákyně brzy vstávat na snídani, protože v 7:30 už se musíte rozcvičovat na gymnastiku a šplh. Dát si oběd a jet na atletický stadion, kde budete běhat, házet a skákat v podstatě za každého počasí a to byl letošní rok obzvlášť propršený. Do dalšího dne máte čas uschnout, abyste byli připraveni skočit do bazénu a znova být mokří.

Naše cvičenky Lucie Fremderová a Emma Gyuricseková se účastnily poprvé a musíme je jen a jen chválit. Sami jistě víte, že když něco děláte poprvé, není to úplně snadné. Ale holky se s tím popasovaly skvěle.

A jak to dopadlo?

Lucie Fremderová

• Gymnastika – 26. místo
  • Šplh – 28. místo
  • Plavání – 12. místo
  • Atletika – 26. místo
  • Celkové umístění – 23. místo

Emma Gyuricseková

• Gymnastika – 27. místo
  • Šplh – 30. místo
  • Plavání – 31. místo
  • Atletika – 19. místo
  • Celkové umístění – 25. místo

Děkujeme za reprezentaci a gratulujeme. Pro nás jsou to hvězdy.